Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248273
Zapalone ponad rok temu
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej cierpimy... †◥◣◢ † ◣◢◤† Modlitwa i Niegasnące najjaśniejsze światełko †◥◣◢ † ◣◢◤†
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nadszedł 5 lat temu tragiczny dla mnie dzień,w którym całe me życie "zawaliło się"..w jednym momencie runął cały mój świat..został ból,tęsknota za Tobą Kaziu i ogromny żal.Światełko na weekend Ci ślę.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
....[[.*.]]...Światełko z modlitwą zostawiam...Niech świeci najpiękniej..A dla Pana duszy odpoczynek wieczny...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć tak daleko od siebie,że ani Was dotknąć,ani uścisnąć,to sercem i myślą zawsze przy Was jesteśmy....p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko Pamięci - Żyj Życiem Wiecznym (*)
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wszystko, co w nas najpiękniejsze i najlepsze Wam posyłamy, aby Wasze Dusze czuły naszą miłość i posilone Dobrem trwały w szczęściu wiecznym ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ponad 50 lat Cię Kaziu kochałam i byłam przez Ciebie kochana...po Twym odejściu, została w mym sercu...do dziś nie gojąca się rana.Płomyczek codziennej pamięci wraz z modlitwą,posyłam Ci do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
⋞♡⋟POKÓJ TWEJ DUSZY..Niech pan Bóg przygarnie Twą dusze do serca swego...⋞♡⋟ A płomyk mojej pamięci, niech tli się bezustannie...⋞♡⋟
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Odeszliście i zabraliście szczęście, siadamy w ciszy i słuchamy myśli...szukamy Was wśród szeregu gwiazd, Jesteście tam, gdzie my nie mamy dostępu....panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zbyt szybko wyszedł do tej bramy, za którą nie ma innych dróg. Nawet nie zdążył wziąć nic z sobą – pewnie by zabrał, gdyby mógł..((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Nadal ma rozpacz trwa,szukam Cię wciąż nocą i każdego dnia.Bardzo za Tobą tęsknię i nadal krwawi me zbolałe serce.Kochac Cię było łatwo...zapomniec o Tobie niemożliwe.Światełko zostawiam((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   437   438   439   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011