Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy... †◥◣◢ † ◣◢◤† Modlitwa i Niegasnące
najjaśniejsze światełko †◥◣◢ † ◣◢◤†
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny
spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już
nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nadszedł 5 lat temu tragiczny dla mnie dzień,w którym całe me życie
"zawaliło się"..w jednym momencie runął cały mój świat..został
ból,tęsknota za Tobą Kaziu i ogromny żal.Światełko na weekend Ci ślę.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
....[[.*.]]...Światełko z modlitwą zostawiam...Niech świeci najpiękniej..A
dla Pana duszy odpoczynek wieczny...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć tak daleko od siebie,że ani Was dotknąć,ani uścisnąć,to sercem i
myślą zawsze przy Was jesteśmy....p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko Pamięci - Żyj Życiem Wiecznym (*)
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wszystko, co w nas najpiękniejsze i najlepsze Wam posyłamy, aby Wasze Dusze
czuły naszą miłość i posilone Dobrem trwały w szczęściu wiecznym ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ponad 50 lat Cię Kaziu kochałam i byłam przez Ciebie kochana...po Twym
odejściu, została w mym sercu...do dziś nie gojąca się rana.Płomyczek
codziennej pamięci wraz z modlitwą,posyłam Ci do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
⋞♡⋟POKÓJ TWEJ DUSZY..Niech pan Bóg przygarnie Twą dusze do serca
swego...⋞♡⋟ A płomyk mojej pamięci, niech tli się
bezustannie...⋞♡⋟
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Odeszliście i zabraliście szczęście, siadamy w ciszy i słuchamy
myśli...szukamy Was wśród szeregu gwiazd, Jesteście tam, gdzie my nie mamy
dostępu....panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zbyt szybko wyszedł do tej bramy, za którą nie ma innych dróg.
Nawet nie zdążył wziąć nic z sobą – pewnie by zabrał, gdyby
mógł..((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Nadal ma rozpacz trwa,szukam Cię wciąż nocą i każdego dnia.Bardzo
za Tobą tęsknię i nadal krwawi me zbolałe serce.Kochac Cię było
łatwo...zapomniec o Tobie niemożliwe.Światełko zostawiam((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.