Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248265
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było , nigdy już nie wróci...Pamiętajmy o tych którzy odeszli.... ▃▂☀❤️☀ ▂▃ Modlitwa i Tysiące światełek do Nieba ▃▂☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci, wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni,kocha i czeka..[*][*]
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Do końca dni mego życia,nic muru mej pamięci nie ukruszy,a codzienna za Tobą Kaziutku tęsknota...nigdy nie pozwoli łez płynących z mych oczu osuszyć.Jaśniutki płomyczek,ślę Ci kochany do Nieba.(*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jest taki żal,Który nigdy nie zniknie....Jest taka tęsknota,Która już zawsze zostanie.......✬⋰.•´¸✬⋰✬⋰.•´¸✬⋰✬⋰.•´¸✬⋰ Światełko Pamięci i modlitwa ✬⋰.•´¸✬⋰✬⋰.•´¸✬⋰✬⋰.•´¸✬⋰
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ... ZA WCZEŚNIE ."
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ...Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Twój obraz się maluje, Kto nas bez Ciebie żyć nauczy”
Zgłoś SPAM
˜”*•ڰۣڿ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochać Cie było łatwo,zapomnieć nie możliwe...(*)Radość minęła szybko, ból jest wieczny...Światełko pamięci i Modlitwa ❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️ ❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Boże mego Kazia do Siebie.Wysłuchaj Panie mej gorącej prośby w modlitwie i daj memu Mężowi...wieczne szczęście w Niebie.Płomyczek mej pamięci Ci zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❤️ڰۣڿŚpisz snem wiecznym...I tak pozostanie, bo Twoja dusza ma teraz w Niebie, swoje wieczne mieszkanie...Pokój Jej na wieki...❤️ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   438   439   440   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011