Kaziutku!Moja rozpacz nadal trwa,szukam Cię wśród żywych...każdego
dnia.Jesteś ponad chmurami,tam wysoko w Niebie,a tutaj...pusty zupełnie świat
jest bez Ciebie.Płomyczek z modlitwą dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
"W sercach Was nosimy,każdą chwilę,każdy dzień...i taką mamy
nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze
Was"..Panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę
zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Śpij p.Kazimierzu, śpij..Tam jest lepszy świat...Nie ma bólu i łez, tylko
szczęście jest...(((*)))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Wciąż przychodzi mi do głowy myśl zdradliwa,każe spojrzeć na Twe
zdjęcie i ponownie ból przybywa...ściśnie serce z całej mocy,gdy
wspomnienia powracają,znów nie śpię w nocy.Płomyczek Ci ślę(*)
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dobranoc panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!:"(
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Rozłąka jest nieunikniona..spotkanie niepewne...!_❤❍❤_ Niedzielne
światełko z modlitwa dla Pana..._❤❍❤_
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"W sercach Was nosimy,każdą chwilę,każdy dzień...i taką mamy
nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze Was"
Zostawiam modlitwę a światło niech świeci. [[▄)(#)(▄]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie,Twa ostatnia godzina zbyt szybko wybiła,myślę że wola Pana Boga
taka była.Serce me do teraz ogromnie się smuci,lecz wiem,że to co
było...nigdy już nie powróci.Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy odchodzą Ci których kochamy,samotność,bezsilność,ból przepełnia
nasze serca ale żyjmy dalej,najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.