Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Jaśniutki blask Lampeczki mojej posyłam w Niebiańskie Przestworza do
Ciebie....panie Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
(♥(_,»*¯*♥*¯*«,_)♥) Biegniemy przez ocean smutku, Biegniemy przez
morze miłości, Biegniemy przez jezioro łez. Biegniemy wciąż i szukamy
Was...(♥(_,»*¯*♥*¯*«,_)♥)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Nigdy nie pogodzę się z tym,że Cię już nie ma,wraz z Tobą odeszły
wszystkie nasze plany i marzenia...pozostawiając mi smutek,cierpienie,ból i
wspomnienia.Lampeczkę ślę Ci do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia....Pozwalają na chwilę szczęścia...Bo myśleć to znaczy
wciąż...PAMIĘTAĆ Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech niebo czuwa nad
Tobą.Zostawiam Modlitwę i Światełko Pamięci (#)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pokój Panu Kazimierzowi wieczny...✬❤️✬...Niech Jego dusza szczęśliwa
w Niebie odpoczywa...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia....Pozwalają na chwilę szczęścia...Bo myśleć to znaczy
wciąż...PAMIĘTAĆ Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech niebo czuwa nad
Tobą.Zostawiam Modlitwę i Światełko Pamięci (#)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy
tak bardzo.....panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chociaż dzieli nas bardzo duża odległość.Ale łączy nas ogromny
most,Któremu na imię
miłość.❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ Modlitwa i
Światełko Pamięci (#) (#) (#)
❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️
Kaziutku!Jest taki ból,którego nic nie ukoi,jest taki strach,którego nikt nie
pokona...jest taki żal,który nigdy nie zniknie i tak straszna tęsknota za
Tobą,która na zawsze we mnie pozostanie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona MieczysławaChmielewskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
** + ** Tęsknota ,cierpienie ,żal ,wspomnienie jest najdokładniejszym
pomiarem siły miłości...** + ** Modlitwa i Światełko Pamięci ** + ** Żyj
Życiem Wiecznym ** + **
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są słowa,których nikt nie usłyszy,są życzenia których nikt nie
otrzyma...są łzy,których nikt nie osuszy i wspomnienia,które zostana na
zawsze w naszych sercach i duszy.Kaziu,zapalam Ci lampeczkę(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Smutne Niedzielne światełko Ci zapalam panie Kaziu .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.