Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248297
Zapalone ponad rok temu
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Jaśniutki blask Lampeczki mojej posyłam w Niebiańskie Przestworza do Ciebie....panie Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
(♥(_,»*¯*♥*¯*«,_)♥) Biegniemy przez ocean smutku, Biegniemy przez morze miłości, Biegniemy przez jezioro łez. Biegniemy wciąż i szukamy Was...(♥(_,»*¯*♥*¯*«,_)♥)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Nigdy nie pogodzę się z tym,że Cię już nie ma,wraz z Tobą odeszły wszystkie nasze plany i marzenia...pozostawiając mi smutek,cierpienie,ból i wspomnienia.Lampeczkę ślę Ci do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia....Pozwalają na chwilę szczęścia...Bo myśleć to znaczy wciąż...PAMIĘTAĆ Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech niebo czuwa nad Tobą.Zostawiam Modlitwę i Światełko Pamięci (#)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pokój Panu Kazimierzowi wieczny...✬❤️✬...Niech Jego dusza szczęśliwa w Niebie odpoczywa...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia....Pozwalają na chwilę szczęścia...Bo myśleć to znaczy wciąż...PAMIĘTAĆ Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech niebo czuwa nad Tobą.Zostawiam Modlitwę i Światełko Pamięci (#)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy tak bardzo.....panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chociaż dzieli nas bardzo duża odległość.Ale łączy nas ogromny most,Któremu na imię miłość.❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ Modlitwa i Światełko Pamięci (#) (#) (#) ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tęsknota męczy..... Żal ogromny serce ściska...... Dusza płacze cichutko łzami pragnienia....[*][*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Jest taki ból,którego nic nie ukoi,jest taki strach,którego nikt nie pokona...jest taki żal,który nigdy nie zniknie i tak straszna tęsknota za Tobą,która na zawsze we mnie pozostanie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona MieczysławaChmielewskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa. Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥ Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
** + ** Tęsknota ,cierpienie ,żal ,wspomnienie jest najdokładniejszym pomiarem siły miłości...** + ** Modlitwa i Światełko Pamięci ** + ** Żyj Życiem Wiecznym ** + **
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są słowa,których nikt nie usłyszy,są życzenia których nikt nie otrzyma...są łzy,których nikt nie osuszy i wspomnienia,które zostana na zawsze w naszych sercach i duszy.Kaziu,zapalam Ci lampeczkę(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Smutne Niedzielne światełko Ci zapalam panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   433   434   435   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011