Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248291
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci ღ.(°)(♥)(°).ღ Spoczywaj w Pokoju ღ.(°)(♥)(°).ღ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(*)Światełko na niedzielę...
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Wróć do mnie choćby wiatrem,kroplą deszczu,promykiem słońca na tle zachmurzonego nieba...otocz mnie znów radością Swojego istnienia.Czas leci szybko,lecz niczego nie zmienia.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
PROMYCZKI DO NIEBA DLA CIEBIE PANIE KAZIU .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko Pamięci. Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością ......(#)(#)(#)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Serca Wasze wędrują z nami po krętych ścieżkach losu, wciąż czujemy Waszą obecność, zapomnieć Was nie sposób...
Zgłoś SPAM
♥╣ HALINA GÓRSKA ╠♥
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola WIśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Światełko dla Ciebie Kaziku [*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Tu jest pomnik i palący się znicz,tutaj na płycie napis i kwiat pozostanie,lecz Kaziu Ciebie tu już nie ma,bo w Niebie masz...wieczne Swe spoczywanie.Moje Światełko i pamięc((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj gdy się kocha.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tam na dnie serca miłość została Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje Choć biegiem czasu już utulona Ciągle tak wiele tęsknoty kryje....Panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Trudno gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos,trudno się z tym pogodzić i znieść ten cios.Zostaje tylko pustka i krwawiące serce,którego nie zastąpisz niczym więcej.Zapalam Ci światełko.(*)
Zgłoś SPAM
Jola
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy tak bardzo.....Modlitwa i Światełko Pamięci - Żyj Życiem Wiecznym (*)(*)<*><*><*>(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❤️-:¦:- Światełko zapalam i modlitwę o spokój Twojej duszy Bogu powierzam...-:¦:-❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   434   435   436   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011