Kochać Cię Kaziu,było łatwo,zapomnieć o Tobie niemożliwe.Już nie pytam
Pana"dlaczego mi Go zabrałeś?",lecz "bardzo Ci Boże
dziękuję,że wcześniej mi takiego Męża dałeś.Światełko na Niedzielę(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niech Bóg swoją miłością otoczy Cię na wieki...
POKÓJ TWOJEJ DUSZY p.Kazimierzu◢◤ .•´ ¸¸.•¨¯`•♥
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zgasłeś nam Mężu,Ojcze i Dziadku,jak ten promień słońca...Ty masz już
spokój na wieki,a nam został tylko smutek,żal i tęsknota za Tobą
Kaziutku...bez końca.Ślę Ci modlitwę i światełko do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Kolejna, smutna sobota bez Was, Kaziku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
☘ Śpij snem wiecznym, nieprześnionym..Gdy zabrzmi głos pobudki Pana
naszego, zmartwychwstaniesz do życia nowego..☘
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
ZAPALAM JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI NIECH ZAWSZE DLA CIEBIE PŁONIE
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech płomyczek mej pamięci,płynie z chmurami Kaziczku do Ciebie i świeci
bez końca...jak najjaśniejsza gwiazdka na Niebie.Modlitwę zaś kieruję do
Pana Boga w Niebie,prosząc o Twe Zbawienie.((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
..najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewkiego
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Świat nasz dawniej kolorowy stracił barwy.
Pozostał tylko smutkiem....panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Zawsze byłeś dla mnie siłą,nie wiedziałam,że Cię stracę...teraz
staję nad mogiłą,zapalam znicze,kładę kwiaty i wciąż
płaczę,płaczę,płaczę. Zawsze byłeś, nadal jesteś i będziesz w mym
sercu(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Byliście ,jesteście i będziecie jedyni,najukochańsi,niezastąpieni i
najważniejsi - tak bardzo Was brak!(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.