Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dobranoc Kaziku!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochać Cie było łatwo zapomnieć nie możliwe...Światełko I Modlitwa Dla
Ciebie ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niedzielne światełko..۩♣ஞ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przez ponad 50 lat kochałam i byłam przez Ciebie mój Mężu kochana...po Twym
odejściu,została w mym sercu krwawiąca,nie gojąca się do dziś rana.
Kaziu,modlę się za Ciebie i światełko Ci ślę(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ...
ZA WCZEŚNIE ."
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ....Trudno być uśmiechniętym,gdy w oczach szklą się
łzy...jeszcze trudniej być obojętnym,gdy serce z bólu drży.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech Bóg ma cię w swej opiece . A niebo niech nad Tobą czuwa........Niech
płonie światełko pamięci [[*]]...[[*]]...[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Imieninowy płomyczek pamięci,ślę Ci Kaziczku do Nieba,życząc
wszystkiego,czego Ci najbardziej potrzeba..Zbawienia wiecznego i życia w Niebie
wiekuistego.Czekaj na mnie,żyję nadzieją,że się spotkamy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Tylko nieobecni są najbliżej..." _(▒❤▒)_...Imieninowe
światełko wysyłam Panu Kazimierzowi do Nieba..._(▒❤▒)_
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️ ☆ ❤️
Dzień Dobry Kaziku!
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA DZISIAJ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tylko nadzieja jest tym, co chroni nas przed zupełnym zwątpieniem w życie...
wciaż jest w każdym z nas...panie Kaziu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.