Czas usypia łzy. Lecz ból w moim sercu nigdy nie zaśnie. Czas leczy rany. Ale
tylko te cielesne nie psychiczne. Czas zmienia ludzi, ich poglądy. Lecz nie
zmienia tego co noszą się w sercu.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć mi Cię Kaziu zabrała i przestało bić dla mnie Twe serce...tylko
pustka pozostała.Jak mam nadal żyć bez Ciebie,codziennie pytam Pana Boga w
Niebie.Modlę się i wierzę,że się spotkamy w Niebie(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Nasze oczy zawsze będą Was szukać.W domu,na ulicy,w nocy i w dzień,na jawie
i we śnie,w naszych cichych wspomnieniach.Lecz nasze serca wciąż będą
cierpiały,bo bez Was tak smutno tutaj i źle..p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Najboleśniej boli to,co chcielibyśmy, żeby trwało." Modlitwa i
tysiące światełek do
nieba..........(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Chociaż morze łez,wylałam już nie jeden raz...nadal jesteś w mym
sercu,po wieczny czas.Moja lampeczka pamięci i modlitwa...niech zawsze będzie
z Tobą.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥♥♥¸.•*´¯`✿ ♥Pamięć - to piękne dzieło ciągle żywych i
niezapomnianych wspomnień...Ku Pana pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Choć oddzielają nas od Was granice nieskończone, sercem i myślami jesteśmy
blisko..panie Kaziu.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Zapaloną lampeczkę z modlitwą za Ciebie...posyłam do Pana Boga w
Niebie((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Boże, Miłosierny Panie,daj tej duszy miejsce w niebie, błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła....❤️ ☆ ❤️ .......JESTEŚ W MODLITWIE I
W SERCU....... ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)PO BRAKU
INTERNETU(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z
WAMI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)DZIĘKUJEMY ZA
ZNICZE(▒┗☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.