Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248331
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Twoje życie się skończyło ! I nastał smutek i rozpamiętywanie pięknych chwil, które już nigdy nie wrócą........ [۩] [۩] [۩] [۩] .Modlitwa i światełko pamięci¸ [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wszyscy Ci których dotknie Miłość, stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli..♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać... choć w sercu ból i tęsknota żyję i tak pozostanie... p.Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Dzieli nas tylko CZAS ..... Niech ten znicz pamięci ciągle płonie....Nim odnajdziemy się w Niebie i ciszy po tamtej stronie...Światełko i modlitwa ✿ღ.(°)(♥)(°)(♥)(°)(♥)(°).ღ✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia zapisane w sercu do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje... Światełko z modlitwą zostawiam...((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!,Wciąż przychodzi mi do głowy myśl zdradliwa,każe spojrzeć na Twe zdjęcie i ponownie ból przybywa,ściśnie serce z całej mocy..gdy wspomnienia powracają,nie śpię potem w nocy.Płomyczek dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ciężko żyć w ćierpieniu,nie znając radości.Wiedząc że już nigdy nie zagości.Kiedy już zabrakło nadzieji i słońca.Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca[*][*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewsk iego❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Nigdy o Tobie nie zapomnę,bo bardzo mi Ciebie brak...tęsknię za Tobą niesamowicie i w wielkim bólu i smutku podążam do końca mych dni...samotnie przez życie.Niech mój płomyczek nie gaśnie(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdziekolwiek jesteś bądź szczęśliwy ! ! ! Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła [♥]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jedna łza a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   428   429   430   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011