Twoje życie się skończyło ! I nastał smutek i rozpamiętywanie pięknych
chwil, które już nigdy nie wrócą........ [۩] [۩] [۩] [۩] .Modlitwa i
światełko pamięci¸ [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wszyscy Ci których dotknie Miłość, stają się nieśmiertelni, żyją w
sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli..♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać... choć w sercu ból i
tęsknota żyję i tak pozostanie... p.Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Dzieli nas tylko CZAS ..... Niech ten znicz pamięci ciągle płonie....Nim
odnajdziemy się w Niebie i ciszy po tamtej stronie...Światełko i modlitwa
✿ღ.(°)(♥)(°)(♥)(°)(♥)(°).ღ✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia zapisane w sercu do końca życia, to najcenniejsze co nam
pozostaje... Światełko z modlitwą zostawiam...((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!,Wciąż przychodzi mi do głowy myśl zdradliwa,każe spojrzeć na Twe
zdjęcie i ponownie ból przybywa,ściśnie serce z całej mocy..gdy wspomnienia
powracają,nie śpię potem w nocy.Płomyczek dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ciężko żyć w ćierpieniu,nie znając radości.Wiedząc że już nigdy nie
zagości.Kiedy już zabrakło nadzieji i słońca.Tylko czarna rozpacz i smutek
bez końca[*][*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewsk iego❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Nigdy o Tobie nie zapomnę,bo bardzo mi Ciebie brak...tęsknię za
Tobą niesamowicie i w wielkim bólu i smutku podążam do końca mych
dni...samotnie przez życie.Niech mój płomyczek nie gaśnie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.