Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248337
Zapalone ponad rok temu
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ ¸¸.•❤️❤️ ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ Twój nowy świat jest daleki...Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki..Światełko i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zamiast opłakiwać Tych, co drodzy nam byli..Prosimy Cię Panie, daj Im wieczne życie w swojej chwale..((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutne są słowa,gdy giną bez końca,smutna jest miłość gdy ból się uśmiecha,smutne jest serce,które tęskni bez końca..do kochanego człowieka.Codzienne światełko i modlitwę ślę Kaziu za Ciebie do Nieba
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to ,co straciliśmy....(Panie Kazimierzu światełko w Dniu Mężczyzny)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
"Najboleśniej boli to,co chcielibyśmy, żeby trwało."..Panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Kto Cię poznał, kochał ....... Kto Cię kochał, opłakuje." Modlitwa i Niegasnące światełko pamięci ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ ❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ ¸¸.•❤️❤️ ❤️❤️¸¸.•❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
((*)) światełko, modlitwa..to mojej pamięci znak...((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przygarnij do serca Swego,Kazia duszę łaskawy Panie,usłysz proszę mą modlitwę i błaganie..wysłuchaj mnie proszę Panie.Kaziu,moje serce,które dla Ciebie biło,zawsze będzie za Tobą tęskniło.Światełko(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Paulinki zona Mieczysława Chmielewskiego
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas złączy..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie... [*] [*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Wspomnienia....Pozwalają na chwilę szczęścia...Bo myśleć to znaczy wciąż...PAMIĘTAĆ....PANIE KAZIU
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończną dal...mnie pozostał ból,tęsknota za Tobą Kaziutku i ogromny,nie kończący się żal.Spoczywaj w pokoju,a ja zapalę Ci płomyczek i z modlitwą poślę do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   427   428   429   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011