ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie Kiedyś było inaczej,
Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko wspomnienia.[*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Smutne dobranoc, po smutnej niedzieli, w tym naszym smutnym życiu...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Kto przeżył swój ból,
zrozumie ból cudzy.
Zostawiam wspomnienie
i zapalam światełko....p.Kaziu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
இڿڰۣ ░░NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO
NIEDZIELNE░░ڿڰۣஇ___❤ڿڰۣ___ Z MODLITWĄ ___❤ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Najtrudniejsze są dla mnie dni,gdy uświadamiam sobie,że to nie był
sen...to się naprawdę zdarzyło.Nadal płyną z oczu łzy...gdzieś przepadło
słowo"My".Światełko z modlitwą,dla Ciebie zapalam.((*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i tysiące światełek do nieba
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy
tak bardzo.....Modlitwa i Światełko Pamięci
Pamiętajmy o tych którzy odeszli....Światełko mej pamięci zapalam i z
modlitwą... [[*]]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Sobotnie światełko [*] Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Byłam dzisiaj na cmentarzu,cicho stałam nad mogiłą...zapaliłam
znicze,położyłam świeże kwiaty,niestety mimo upływu czasu...łzy z mych
oczu nadal strumieniem płyną.Kaziczku,spokojnego snu...(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
_ღ✿ღ_ Światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów
nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania..panie Kaziu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.