Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248344
Zapalone ponad rok temu
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Dziś, gdy godzina rozstania wydzwoni, nie dam kamienia, bukietu nie splotę, dam Ci coś więcej, bo z serca, nie z dłoni: żal i tęsknotę." Moja pamięć i modlitwa na dziś (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
• °*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
To nie gwiazdy lecz otwory w niebie,przez które przedostaje się miłość naszych Ukochanych i świeci na nas z góry,abyśmy wiedzieli,że są szczęśliwi.....
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dlaczego życie jest tak ciężkie? trudne i pełne goryczy? dlaczego losy okrutne, nie dają kropli słodyczy?...panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy i modlimy się.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź pamięcią w sercach Twoich bliskich........Po wszystkie dni ich istnienia...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Ponad 5 lat ma rozpacz już trwa,bardzo za Tobą tęsknię...wciąż Cię szukam nocą i każdego dnia,lecz Ciebie nie ma bo...już odeszłeś.Kochać Cię było łatwo,zapomnieć o Tobie nie możliwe.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wiara - pozwoli trwać. Nadzieja - zniweczy odległość. Miłość - nigdy nie ustanie. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni bez końca.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to ,co straciliśmy.....panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko Pamięci [[*]] Pamięć o Tobie niech będzie zawsze żywa......[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Tak trudno gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos...trudno się z tym pogodzić i znieść ten cios.Zostaje bowiem pustka i pęknięte serce,którego nie zastąpisz niczym więcej.Światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
♥♥♥......Jesteś tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią...iskierką na śniegu...promieniem słońca ,które ogrzewa nasze serce i duszę ...♥♥♥..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
I W ŻYCIU, I W ŚMIERCI NALEŻYMY DO PANA, ON WIECZNE ŻYCIE NAM DAJE...((*))
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomek
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   425   426   427   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011