"Dziś, gdy godzina rozstania wydzwoni, nie dam kamienia, bukietu nie
splotę, dam Ci coś więcej, bo z serca, nie z dłoni: żal i tęsknotę."
Moja pamięć i modlitwa na dziś (*)
To nie gwiazdy lecz otwory w niebie,przez które przedostaje się miłość
naszych Ukochanych i świeci na nas z góry,abyśmy wiedzieli,że są
szczęśliwi.....
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dlaczego życie jest tak ciężkie?
trudne i pełne goryczy?
dlaczego losy okrutne,
nie dają kropli słodyczy?...panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy i modlimy się.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź pamięcią w sercach Twoich bliskich........Po wszystkie dni ich
istnienia...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Ponad 5 lat ma rozpacz już trwa,bardzo za Tobą tęsknię...wciąż
Cię szukam nocą i każdego dnia,lecz Ciebie nie ma bo...już
odeszłeś.Kochać Cię było łatwo,zapomnieć o Tobie nie możliwe.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wiara - pozwoli trwać. Nadzieja - zniweczy odległość. Miłość - nigdy nie
ustanie. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy
tęskni bez końca.
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko Pamięci [[*]] Pamięć o Tobie niech będzie zawsze
żywa......[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Tak trudno gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos...trudno się z tym
pogodzić i znieść ten cios.Zostaje bowiem pustka i pęknięte serce,którego
nie zastąpisz niczym więcej.Światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
♥♥♥......Jesteś tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią...iskierką na
śniegu...promieniem słońca ,które ogrzewa nasze serce i duszę
...♥♥♥..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
I W ŻYCIU, I W ŚMIERCI NALEŻYMY DO PANA, ON WIECZNE ŻYCIE NAM DAJE...((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.