Miałam kogoś najdroższego..śmierć mi Go zabrała,a w mym sercu jedynie
boleść i tęsknota za Tobą Kaziutku pozostała.Kochać Cię było
łatwo..zapomnieć o Tobie nie mogę.Światełko i modlitwę zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i promyczki pamięci na dziś [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce
ciągle czuje..Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie
wygasa...Pozostaje nam wiara
Udajemy przed światem, zachowując spokój na twarzy, choć rana w sercu nigdy
się nie zabliźni, a rozpacz ciągle wyciska gorzkie łzy... tęsknimy panie
Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Wybacz ciągły smutek i łzy,lecz nie potrafię inaczej,gdy do Ciebie w
myślach wracam...tylko płaczę,płaczę i płaczę.W pamięci mej zostaniesz
na zawsze,choc lata mijają.Światełko dla Ciebie((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie
tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(¯≻ ✦ ≺¯)PAMIĘĆ I MODLITWA...(¯≻ ✦ ≺¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień
cień, już nie wróci to co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem
naszych dni, w sercach na zawsze Wy
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Nikt nie cofnie bólu
nikt nie cofnie cierpienia
cieknąca po policzku łza nie daje mi zapomnieć...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tyle wspomnień,tyle łez,tyle czasu i dni bez Ciebie....Światełko otulone
ciepłą Modlitwą [[*]]
Zgłoś SPAM
w kólko panie pierdułko...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Nawet gdy plucha i brzydka pogoda,a osoba niezbyt już młoda...chodzimy
na cmentarz nie zawsze pobliski i zapalamy lampeczki naszym Bliskim.Niech Oni
się radują,bo tego bardzo potrzebują(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Najważniejsze na tym świecie co zostaje po nas,to ciepłe wspomnienie..i
miłość,która sięga poza grób i wiara,że Bóg połączy kiedyś
nas...((*))((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W
wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.