Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niechaj Bóg będzie zawsze obok Ciebie,aby cię trzymać w swoich ramionach i
Cię ochraniać - tam w Niebie .... Modlitwa i tysiące światełek
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Czas przemija..wieczność wzywa...Niedługo spotkamy się na zielonych łąkach
Nieba... p.Kazimierzu, światełko na niedzielę zapalam, płomykiem pana
pozdrawiam...((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ludzie są razem nie tylko wtedy,gdy się znajdują obok siebie,przy mnie
wciąż trwasz Kaziu kochany,mimo że odeszłeś i jesteś w Niebie.W mym sercu
gościsz,czuję Twą opiekę i pomoc,gdy są trudności.(*)
Czasem odchodzą nasze anioły, I nagle w miejscu staje czas, A z nimi cząstka
nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wieczne życie, wieczne szczęście, wieczną radość daj Im Dobry Panie, nie
pytaj dlaczego - Oni Byli warci tego...
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
❤️ Sobotnie światełko [*]❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Usiądż obok mnie jeśli chcesz...opowiem Ci jak kiedyś,jak mi minął
dzień.Przytul się do mnie jeśli chcesz...zawsze jestem dla Ciebie i Ty dobrze
o tym wiesz.Płomyczek i modlitwa dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TO CO NAJDROŻSZE,ŚMIERĆ NAM ZABRAŁA - W SERCACH WIELKA PUSTKA ZOSTAŁA.....
___❤____ MOJA CICHA MODLITWA ___❤____ I NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI_____❤___
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
((❤️))
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA
Panie Kaziu ...dzień po dniu coraz bardziej Was brakuje...Waszych
uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy stole...Światełko od wszystkich,
którzy tęsknią..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.