Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dobranoc panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płacze me serce,tak cichutko łka,a w kąciku oka zastygła lśni łza,płacze
nadal me serce nad losem złym...odeszło ode mnie szczęście,a Ty Kaziu
odeszłeś wraz z nim.Światełko zostawiam z modlitwą(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my
już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(✿) Pokój Ci wieczny w cichej krainie..pokój Ci wieczny...p.Kaziu...(✿)
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja rozpacz nadal trwa,wciąż Cię Kaziutku szukam nocą i każdego dnia...jak
mam nadal żyć,spać i o Tobie śnić?Kochać Cię było łatwo...zapomnieć o
Tobie nie mogę.Lampeczkę Ci do Nieba ślę.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam, za zamkniętymi oczami. Jest naszej wyobraźni kraina. Czasami w tej
krainie. Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko
marzymy.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć tak daleko dziś jesteś od nas, wciąż blisko
i żadna chwila nie chce
odejść w zapomnienie
i nie
odejdzie..PANIE KAZIU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.