Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248362
Zapalone ponad rok temu
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dobranoc panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płacze me serce,tak cichutko łka,a w kąciku oka zastygła lśni łza,płacze nadal me serce nad losem złym...odeszło ode mnie szczęście,a Ty Kaziu odeszłeś wraz z nim.Światełko zostawiam z modlitwą(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(✿) Pokój Ci wieczny w cichej krainie..pokój Ci wieczny...p.Kaziu...(✿)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w niebie błogosławiony pokój i jasność ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tak bardzo Was kochamy.... Tak bardzo za Wami tęsknimy..panie Kaziu
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karol Wiśniewski ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Poszedłeś p.Kaziu, drogą wieczności..ku nieśmiertelności..Bądź TAM szczęśliwy...((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___ ♥»________☀ ♥»_
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja rozpacz nadal trwa,wciąż Cię Kaziutku szukam nocą i każdego dnia...jak mam nadal żyć,spać i o Tobie śnić?Kochać Cię było łatwo...zapomnieć o Tobie nie mogę.Lampeczkę Ci do Nieba ślę.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam, za zamkniętymi oczami. Jest naszej wyobraźni kraina. Czasami w tej krainie. Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć tak daleko dziś jesteś od nas, wciąż blisko                  i żadna chwila nie chce odejść w zapomnienie                        i nie odejdzie..PANIE KAZIU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   422   423   424   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011