Ponad 50 lat Cię Kaziczku kochałam i byłam przez Ciebie kochana...po Twoim
odejściu została w mym sercu do dziś,krwawiąca nie gojąca się
rana.Codzienną lampeczkę zapalam i ślę Ci z modlitwą do Nieba.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Kiedyś wszystko było słońcem i radością Tak soczystą jak wiosenna
zieleń drzewa Życie było jak łuk tęczy kolorowe! Dziś wspomnienia tamtej
tęczy deszcz zalewa.."
SPOCZYWAJ W POKOJU ,A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH ZAWSZE BĘDZIE ŻYWA.NA ZAWSZE
POZOSTANIESZ W SERCACH TYCH KTÓRZY CIĘ KOCHAJĄ.❤•¸.•´`•.,¸•❤
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY ❤•¸.•´`•.,¸•❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie,Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie,Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny” [[*]]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Smutne światełko na dobranoc..panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Szłeś przez życie,zawsze pogodny i roześmiany...nagle zgasłeś,jak promień
słońca mój Mężu kochany.Każdy dzień jest teraz dla mnie rocznicą,na
Ciebie czekaniem,naznaczony tęsknotą i rozstaniem(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad
Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską i wiecznym pokojem...((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach, jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc.... [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(*) Modlitwa i Wieczne Światełka Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
To było bardzo bolesne rozstanie,taka była Twa wola Panie.Bóg Cię Kaziu
powołał do Nieba i z tą wola pogodzić się trzeba.Modlę się do Pana
naszego,byś otrzymał od Niego,wstęp do życia wiecznego(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic...panie Kaziu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.