Posyłam do Pana słoneczny promyczek..niech on rozwieje smutku cienie..Niech
życie wieczne w Niebie, będzie radością, a Pan Bóg, da,
zbawieniem..♥-_◕°☀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Cisza i pustka wokoło i ogromny mój ból i żal,ponieważ bardzo brakuje mi
Kogoś...kto szedł ze mną przez życie zgodnie,wspólną życia
drogą.Kaziu,niech płomyk zapolony dla Ciebie,nigdy nie gaśnie(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
To co minęło już nigdy nie wróci. Każde wspomnienie na nowo smuci. To były
piękne chwile i zostaną niezapomniane. Lecz za każdym ich wspomnieniem
tworzą nową ranę.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ LUDZIE, KTÓRYCH SIĘ NIE ZAPOMINA..... MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Słońce już zgasło,skończył się kolejny dzień,co miałam w życiu
najlepszego zabrałeś mi Panie Boże...nikt mego bólu pojąc nie może.Tak
trudno mi dalej życ,odkąd Twe serce Kaziu przestało już bic((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Smutne oczy smutne serce pustka, której już nic nie wypełni......Tak bardzo
Ciebie brak (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) Najjaśniejsze Światełko
z modlitwą (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień
cień, już nie wróci to co takie piękne było..panie Kaziu
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Jesteś mi Aniołem tam wysoko w Niebie,gdzie nasz Pan,tak wcześnie
zabrał Cię do Siebie...ja swą modlitwą zawsze Cię wspieram,a smutek mój i
cierpienie,Panu Bogu powierzam.Światełko Ci ślę(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Modlę się, abyśmy wytrwali, pamiętali i kiedyś w Niebie się
spotkali...[**]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
. ..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic..PANIE KAZIU
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...wspólne
dni,marzenia...potem tego już nie ma...pozostają tylko wspomnienia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.