☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dzień Dobry Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg Cię Kaziu powołał do swej Krainy,nie patrząc na ból i łzy całej
rodziny...lecz wiecznośc nie zamknęła za Wami swej bramy,nadejdzie chwila,że
się wszyscy spotkamy.Światełko z modlitwą Ci ślę.(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu i czekanie,by
kiedyś znów być razem..:"(*panie Kaziu
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Chociaż odeszliście na zawsze...Pamięcią i tęsknotą wskrzeszamy Was
codziennie od nowa, żyjecie nadal, tylko jakby inaczej...░۩░╬░۩░
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
„Umierają nie ci, którzy przechodzą na tamtą stronę,ale my, którzy
zostajemy tutaj, obdarci z
nich”♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥♥†♥†♥†♥ Modlitwa i
Światełko do Nieba
♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥♥†♥†♥†♥†♥ [[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zapalam światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce
Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości ! [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Nikt nie umiera na ziemi, dopóki żyje w sercach tych, którzy
zostają".
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic...panie Kaziu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tylko moje serce wie,jak bardzo brakuje mi Cię,jak bardzo cierpię,jak bardzo
tęsknię...bo Ty Kaziczku już jesteś,poza wzroku mojego
zasięgiem.Boże,wspomóż Kazia Swą miłością,dając Mu Zbawienie.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Szczęście to przekonanie,że jesteśmy w sercach i pamięci innych ludzi a oni
w naszych,,..tylko ten nieodparty żal że wciąż mogliście być wśród
nas…
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy Serca z Serc wyrwane,w których
na zawsze ból zostanie. Światełko pamięci i modlitwa
..(♥)(♥)(♥)♥)(♥)(♥)(♥)(♥)..
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ......Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać...
choć w sercu ból i tęsknota żyję i tak pozostanie..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.