Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248384
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Nie pozwolimy zasnąć nadziei.. że się spotkamy bo w sercach naszych pali się płomień miłości i olbrzymiej tęsknoty za Wami...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...Światełko naszej pamięci na 2 dni
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Sam wiesz,że to było bardzo bolesne dla mnie rozstanie,lecz taka była Twa wola Panie...Bóg Cię kochanie powołał do królestwa Nieba i z tą wolą pogodzić się trzeba.Płomyczek z modlitwą Ci ślę
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
''Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogłyby wskrzeszać dziś wiele osób byłoby nami..." Światełko Pamięci,i cichy szept modlitwy ((#)) ((#)) ((#))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać." - Georg Christoph Lichtenberg. (światełko na dziś i jutro)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️ ☆ ❤️
Dzień Dobry Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
PANIE KAZIU ......Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać... choć w sercu ból i tęsknota żyję i tak pozostanie..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Modlę się do Boga Wszechmogącego,byś otrzymał od Niego...wstęp do życia wiecznego.Nadal tęsknię,często płaczę,lecz żyję nadzieją,że się z Tobą w Niebie jeszcze kiedyś zobaczę.Światełko Ci ślę(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Odpoczywaj p.Kaziu na niebiańskich łąkach wiecznego snu..Pan Bóg Cię tam zaprosił..aby dać Ci wieczne szczęście i dużo miłości...ڿڰۣڿ❤️ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jaśniutkie światełko na dzisiejszy dzień i moja modlitwa [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ....W nieszczęściu największym nieszczęściem jest to, że kiedyś było się szczęśliwym.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci, co żyją wiarą, ♥♥♥widzą wszystko w innym świetle...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ڿڰۣ Naucz nas Panie Boże żyć bez naszych Bliskich, ale z nimi w sercach..Aby nigdy nie zaznali zapomnienia...Taka była wola Twoja Panie...ڿڰۣ((*))ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Gdzieś w małym mego serca kąciku,cała miłośc i pamięc o Tobie się kryje i chociaż Twój obraz już troszkę zamglony...to nadal we mnie żyje.Nigdy o Tobie nie zapomnę,bo tęsknię ogromnie.(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   418   419   420   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011