Nie pozwolimy zasnąć nadziei..
że się spotkamy
bo w sercach naszych
pali się płomień miłości
i olbrzymiej tęsknoty za Wami...p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...Światełko naszej
pamięci na 2 dni
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Sam wiesz,że to było bardzo bolesne dla mnie rozstanie,lecz taka
była Twa wola Panie...Bóg Cię kochanie powołał do królestwa Nieba i z tą
wolą pogodzić się trzeba.Płomyczek z modlitwą Ci ślę
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
''Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogłyby wskrzeszać dziś
wiele osób byłoby nami..." Światełko Pamięci,i cichy szept modlitwy
((#)) ((#)) ((#))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością
zmienną, która może nieskończenie wzrastać." - Georg Christoph
Lichtenberg. (światełko na dziś i jutro)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️ ☆ ❤️
Dzień Dobry Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
PANIE KAZIU ......Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać...
choć w sercu ból i tęsknota żyję i tak pozostanie..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Modlę się do Boga Wszechmogącego,byś otrzymał od Niego...wstęp do
życia wiecznego.Nadal tęsknię,często płaczę,lecz żyję nadzieją,że się
z Tobą w Niebie jeszcze kiedyś zobaczę.Światełko Ci ślę(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Odpoczywaj p.Kaziu na niebiańskich łąkach wiecznego snu..Pan Bóg Cię tam
zaprosił..aby dać Ci wieczne szczęście i dużo
miłości...ڿڰۣڿ❤️ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jaśniutkie światełko na dzisiejszy dzień i moja modlitwa [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ....W nieszczęściu największym nieszczęściem jest to, że
kiedyś było się szczęśliwym.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci, co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ڿڰۣ Naucz nas Panie Boże żyć bez naszych Bliskich, ale z nimi w
sercach..Aby nigdy nie zaznali zapomnienia...Taka była wola Twoja
Panie...ڿڰۣ((*))ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Gdzieś w małym mego serca kąciku,cała miłośc i pamięc o Tobie się
kryje i chociaż Twój obraz już troszkę zamglony...to nadal we mnie
żyje.Nigdy o Tobie nie zapomnę,bo tęsknię ogromnie.(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.