Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248130
Zapalone ponad rok temu
HALINA GÓRSKA
♥ Pomiędzy nami wciąż mieszkają ci, o których pamięć, tak troskliwie dbamy.... Nasi kochani, niezapomniani...(,)światełko na Wielki Czwartek (,)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu,moja modlitwa i zapalony znicz...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Bardzo bym chciała mieć jakąś moc,by móc choć raz,przytulić do siebie Tych,których kochamy i o nich pamiętamy.Kaziczku mój...światełko z modlitwą Ci ślę.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,proszę Jezu,byś przyjął mego Kazia do Siebie,wysłuchaj Panie mej codziennej w tej intencji modlitwy i daj zmarłemu...wieczne szczęście w Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Każdy dzień jest dla mnie rocznicą,każdy dzień jest dla mnie czekaniem,każdy dzień utopiony w tęsknocie za Tobą i naszym rozstaniem.Światełko i modlitwę...do Nieba ślę dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko pamięci na Niedzielę Palmową...[*]
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na niedzielę ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na niedzielę ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Nikt nie cofnie bólu,nikt nie ukryje cierpienia,płynąca po policzku łza,nigdy mi nie da...o Tobie zapomnienia.Kochanie,dla Ciebie moje swiatełko i modlitwa.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile, które los zatrzymał...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,przed ośmiu laty,czas się dla mnie na zawsze zatrzymał...bo nadeszła Twego odejścia godzina.Nadal jednak jesteś w mym sercu,po wieczny czas.Światełko z modlitwą dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki zona Mieczysława
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w nas wciąż smutek i tęsknota..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   249   250   251   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011