Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Boże mego męża do Siebie,wysłuchaj
Panie mojej modlitwy i daj proszę memu Mężowi...wieczne szczęście w
Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu,codzienna ma rozpacz nadal trwa,wciąż szukam Cię nocą i każdego
dnia...kochać Cię było łatwo,lecz zapomnieć o Tobie,nie
możliwe.Światełko z modlitwą Ci ślę((**))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kolejne Święta bez Ciebie,smutno,lecz już nigdy nie będzie weselej. Niech
zapalony płomyczek dla Ciebie,leci z wiatrem i mą modlitwą...do
Zmartwychwstałego Pana w Niebie(((**)))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Wczoraj byłam na cmentarzu,Wielkanocny płomyczek zapaliłam Kaziu dla
Ciebie,wraz z modlitwą posłałam go w Twej intencji...do Zmartwychwstałego
Pana w Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
ŚWIATEŁKO WIELKANOCNE Z MODLITWĄ DO NIEBA POSYŁAM...[[(*)]]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Na Wielką Sobotę,Kaziu dla Ciebie....zapalone światełko i modlitwa.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola WIśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko do niebios bram w WIELKI PIĄTEK -[[*]]-
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu,tak długo już Ciebie nie mam,wszystkie me marzenia rozwiał już
wiatr,wraz z Tobą odszedł...cały mój dawny świat.Dziś Wielki Piątek,ślę
Ci płomyczek z modlitwą do Nieba.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola WIśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Zbliżają się Święta Wielkanocne,kolejne Święto bez Ciebie...znów
potokiem płyną z oczu łzy,gdzieś przepadło krótkie słowo
"my".Spokojnego snu Kaziutku,światełko z modlitwą,ślę do
Ciebie.(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.