Kaziutku!Nasze wspomnienia,jeszcze bardziej wzmagają za Wami tęsknotę,bo
powracając nie dają nam spokoju...jedynie żal i łzy.Moja codzienna
pamięć,zapalona lampeczka wraz z modlitwą,dla Ciebie(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Jedyne serce uczuciem zawsze tchnie. Jedyne serce o wszystkim dobrze wie. Dać
tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie. A gdy serca bliskich przestają bić.
Tak trudno DALEJ ŻYĆ.
Kochanie,pamięć jest podporą życia i nie pozwala zapomnieć naszym
sercom...o Tych,którzy już odeszli.Spokojnego snu Kaziu,ślę Ci zapalony
płomyczek z modlitwą,do Nieba.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIĄTECZNE
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
❀♥❀...Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną. Wspomnienia są
trwałe i nigdy nie zasną. Wspomnienia dają żyć wiecznie, bo pozostają po
nas..
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Nigdy o Tobie nie zapomnę i bardzo mi Ciebie brak,tęsknię za Tobą
ogromnie...choć w bólu i smutku,nadal samotnie podążam przez ten
świat.Światełko z modlitwą dla Ciebie((***))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
◕☀️◕═════♣ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ♣═════◕☀️◕
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕☀️◕═════♣ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ♣═════◕☀️◕
Tęsknimy
◕☀️◕═════♣ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ♣═════◕☀️◕
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Czas szybko mija i lata lecą,a serce nadal w smutku i niedoli,nikt kto nie
przeżył tej smutnej rozłąki,nigdy nie będzie wiedział...jak bardzo ona
boli.Modlitwa z płomyczkiem Kaziu dla Ciebie(((**)))
Kaziu!Nadal o Tobie szepcze me serce,błądzisz w mych myślach i snach,wciąż
przed oczyma mam obraz Twej twarzy,mimo że minęło ponad 7 lat.Na
Niedziele...modlitwa i płomyczek dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Halina G.
╠❀╣...✿ ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ ✿...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Gdzie miłość wzajemna i dobroć,tam zawsze znajdziesz Kaziu Boga żywego.Moje
światełko z modlitwą...dla Ciebie(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.