Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248048
Zapalone ponad rok temu
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Jak mam pogodzić się z tym,że od 8 lat Ciebie już nie mam,wraz z Tobą straciłam wszystkie nasze plany i marzenia...pozostał tylko ból i cierpienia.Światełko z modlitwą Ci ślę.(((**)))
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
☸☸ Światełko pamięci z modlitwą zostawiam ☸☸
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Tak bardzo za Tobą tęsknię,tak bardzo mi Ciebie brak,codziennie modlę się i zapalam Ci lampeczkę,to mej pamięci o Tobie...wieczny znak.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Mijają tygodnie,miesiące i lata,lecz ból i tęsknota za Wami...wciąż do mnie powraca.Modlitwa i zapalona lampeczka,dla Ciebie kochany.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─DZIĘKUJEMY
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zniknąłeś z oczu, ale nigdy z serc...Odpoczywaj w pokoju wiecznej radości Kazimierzu...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Boże mego Męża do Siebie,proszę wysłuchaj mej codziennej modlitwy i daj Kaziutkowi...wieczne szczęście w Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Pamiętam ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Odtwarzam w pamięci dawne dni,gdy Oni przez życie razem z nami szli,ich ciepłe dłonie nasze ręce grzały,a wspierające nas słowa,serca radowały.Tęsknię Kaziu ale wierzę,że spotkamy się w Niebie((**))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   238   239   240   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011