Kaziu!Jak mam pogodzić się z tym,że od 8 lat Ciebie już nie mam,wraz z Tobą
straciłam wszystkie nasze plany i marzenia...pozostał tylko ból i
cierpienia.Światełko z modlitwą Ci ślę.(((**)))
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
☸☸ Światełko pamięci z modlitwą zostawiam ☸☸
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Tak bardzo za Tobą tęsknię,tak bardzo mi Ciebie brak,codziennie
modlę się i zapalam Ci lampeczkę,to mej pamięci o Tobie...wieczny
znak.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Mijają tygodnie,miesiące i lata,lecz ból i tęsknota za Wami...wciąż
do mnie powraca.Modlitwa i zapalona lampeczka,dla Ciebie kochany.(((**)))
Zniknąłeś z oczu, ale nigdy z serc...Odpoczywaj w pokoju wiecznej radości
Kazimierzu...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Boże mego Męża do Siebie,proszę
wysłuchaj mej codziennej modlitwy i daj Kaziutkowi...wieczne szczęście w
Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Pamiętam ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Odtwarzam w pamięci dawne dni,gdy Oni przez życie razem z nami szli,ich
ciepłe dłonie nasze ręce grzały,a wspierające nas słowa,serca
radowały.Tęsknię Kaziu ale wierzę,że spotkamy się w Niebie((**))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.