Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248061
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku,czas wszystko zabiera,bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze mi tego,co w mym sercu pozostanie.Moja pamięć,zapalona lampeczka kochanie dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełka...(*)(*)(*) na weekend zostawiam...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pokój duszy Twojej..` ╬ ´
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie!Bądż ze mną w chwilach trudnych,pocieszaj jak to robiłeś będąc przy mnie.Niech światłość Boga otacza Cię,a Pan dopuści...do oglądanie Jego oblicza.Modlitwa i płomyk dla Ciebie((**))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Twa ostatnia godzina zbyt szybko wybiła,wiem,że wola Boża taka była,tak widocznie musiało się stać.Choć serce me do dziś się smuci,wiem co minęło,nie wróci.Płomyczek z modlitwą Ci ślę((*))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️NA KOLEJNE 4DNI☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Podaruj Boże trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają,spraw Panie,by chociaż przez łzy,ujrzeli Cię wszyscy,którzy oprócz wspomnień...niczego już nie posiadają.Kaziu!Światełko z modlitwą Ci ślę.((***))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Pamiętam Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziczku!Gdy w deszczu łez,czuję wielki ból i cierpienie...przytulam do swego serca,najpiękniejsze o Tobie wspomnienie.Zapalona lampeczka z modlitwą dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Moja pamięć...❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niedzielne światełko z modlitwą zapalam...Bądź wola Twoja Panie...((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   239   240   241   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011