Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to kim jest,nie przez
to co ma,lecz przez to...czym dzieli się z innymi.Moja modlitwa i światełko
zapalone dla Ciebie Kaziu(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Wciąż o Tobie Kaziutku pamiętam,zawsze i wszędzie,bo przecież prawie 50 lat
byliśmy małżeństwem,więc w mym sercu na zawsze będziesz.Moje światełko i
modlitwa.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Tęsknota w mym sercu zostawiła na zawsze ślad,a ból mój i
rozpacz...to tej tęsknoty smak.Moja pamięć z modlitwą...niech na zawsze
będzie blisko Ciebie.(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.