Nie pytam Cię Boże dlaczego mi Kazia tak wcześnie zabrałeś,lecz bardzo Ci
dziękuję,że wcześniej mi Go za Męża dałeś.Codzienne światełko z
modlitwą...do Ciebie ślę.(((**)))
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Mam nadzieję,że kiedy czas mego pobytu tutaj się skończy...mam wielką
nadzieję,że Pan Bóg w Niebie,znów nas połączy.Modlitwa i zapalona
lampeczka,dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko zapalam,jako znak nieustannej pamięci...ڿڰۣڿ☸ڿڰۣ ))*((
ڿڰۣڿ☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,czas szybko mija,a serce nadal w bólu i niedoli,nikt kto nie przeżył
tej smutnej rozłąki,nigdy nie będzie wiedział...jak bardzo ona
boli.Światełko z modlitwą na dzisiaj dla Ciebie((*))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Nikt nie wyrwie mi z serca pamięci o Tobie,zawsze będę się modlić i
zapalać światełka na....cmentarnym i wirtualnym Twym grobie.Spokojnego snu
Kochanie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.