Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247955
Zapalone ponad rok temu
HALINA GÓRSKA
[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,pozostały mi tylko łzy,tęsknota i do dzisiaj...ogromny ból i żal.Wciąż pytam Pana Boga w Niebie,jak mam dalej żyć bez Ciebie.Modlę się za Ciebie.((**))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Do końca dni mego życia,nic muru pamięci o Tobie nie skruszy,a stała za Tobą tęsknota,nigdy nie nadąży...łez płynących z mych oczy osuszyć.Lampeczka pamięci z modlitwą,dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Pamięć jest podporą życia i nigdy nie da nam zapomnieć...o najbliższych,którzy już od nas odeszli.Kaziutku,moja codzienna modlitwa i zapalony płomyczek dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lampkę mojej pamięci zapalam dla Pana...╠♨️╣
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Często w pamięci swej odtwarzam,tamte dawne wspaniałe dni,gdy Oni przez życie...razem z nami szli,Ich ciepłe dłonie nasze dłonie grzały,a wypowiadane słowa serce radowały.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
• °*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
RODZICE
• °*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,wczoraj mnie nie było,odwiedziłam chorą Hanie w Sulejówku,dlatego dzisiaj zapalam podwójną lampeczkę i z modlitwą w Twej intencji,slę do Nieba bram.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   224   225   226   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011