Kaziutku!Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,pozostały mi tylko
łzy,tęsknota i do dzisiaj...ogromny ból i żal.Wciąż pytam Pana Boga w
Niebie,jak mam dalej żyć bez Ciebie.Modlę się za Ciebie.((**))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Do końca dni mego życia,nic muru pamięci o Tobie nie skruszy,a stała
za Tobą tęsknota,nigdy nie nadąży...łez płynących z mych oczy
osuszyć.Lampeczka pamięci z modlitwą,dla Ciebie.(((**)))
Pamięć jest podporą życia i nigdy nie da nam zapomnieć...o
najbliższych,którzy już od nas odeszli.Kaziutku,moja codzienna modlitwa i
zapalony płomyczek dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lampkę mojej pamięci zapalam dla Pana...╠♨️╣
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Często w pamięci swej odtwarzam,tamte dawne wspaniałe dni,gdy Oni przez
życie...razem z nami szli,Ich ciepłe dłonie nasze dłonie grzały,a
wypowiadane słowa serce radowały.(((**)))
Kochanie,wczoraj mnie nie było,odwiedziłam chorą Hanie w Sulejówku,dlatego
dzisiaj zapalam podwójną lampeczkę i z modlitwą w Twej intencji,slę do
Nieba bram.(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.