Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247960
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Zostawiam Ci Kaziu,zapaloną lampeczkę z modlitwą...na Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne, pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Tęsknota za Tobą otulona ciszą,kapią łzy spod powiek,a moje serce...do dziś nadal w żałobie.Szept modlitwy wraz z zapaloną lampeczką,ślę do Nieba bram.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!W sercu mym pozostawiłeś ślad Swój na wieki i choć minął już czas dość daleki,często jeszcze łza po policzku mym spływa,bo bez Ciebie jestem nieszczęśliwa.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,dziś Święto Matki Boskiej Zielnej,jak co dnia zapalam Ci płomyczek pamięci i wraz z modlitwą w Twej intencji,ślę do Nieba z naręczem kwiatów i ziół.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[']
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Halina Górska
[*]
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Nie ma dla mnie żadnej radości,nawet na twarzy uśmiechu,odszedłeś mój Mężu w wszechświat daleki...bądż TAM szczęśliwy na wieki.Zapalona lampeczka pamięci i szept modlitwy w Twej intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na dobranoc [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   226   227   228   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011