Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1495562
Zapalone dnia 16.06.2026
Jolanta
Od rana myślę o Was.Tego dnia nigdy nie powinno być.Taki przeogromny żal Waszego utraconego Życia.Zapalam Wam lampkę pamięci.
Zgłoś SPAM
Basia
♨️ ♨️ ♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Pamięć i modlitwa w tą smutną rocznicę. Śpijcie snem wiecznym.
Zgłoś SPAM
Magdalena Daleszyńska
Światełko pamięci i modlitwa
Zgłoś SPAM
Kielce
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Rocznicowe smutne światełko dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu...śpijcie Spokojnie. - Bliskich przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Pamięci Olgi i Antosia...(*)(*)
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
19.45...odeszliście tak nagle...Waszej pamięci, Dzieci (*)(*)
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Jędrusiu, to już tyle lat. Bliscy ciągle zadają sobie pytanie, kim byłbyś dzisiaj... Światełko w tę smutną rocznicę Twojego odejścia [*]
Zgłoś SPAM
Katarzyna Walczyk
Ogromnie współczuję.Pzytulam Ciocię Monikę, Wujka Andrzeja i Zuzię
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Jeszcze byliście,jeszcze istniał świat Dzieci moje...skończy się o 19.45...a ja tęsknię,a ja płaczę...tak trudno trwać Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Dorota S.
Karolince, Jędrusiowi, Oldze, Antosiowi
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Moja rocznicowa Pamięć dla Was Dzieci...[,][,]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Kochani: Karolinko i Jędrusiu. Dzisiaj ten okrutny dzień...kolejna Rocznica..smutno, coraz smutniej, światełko zapalam, pamiętam i pytam: dlaczego tak się stało??? Moniko, przytulam mocno. Ricarda
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Piotr
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Mama Ani O
14 lat niewyobrażalnego cierpienia , bólu który znamy tylko My -osieroceni Rodzice.Każdego dnia żyjemy już ze Śmiercią. Karolinko ,Jędrusiu pamiętam ..
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-rocznicowe płomyki pamięci zapalam dla Was, niech płoną wiecznie [**]. Pani Moniko, sercem z Pani rodziną, mocno przytulam
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Najsmutniejsze ze smutnych rocznicowe światełko dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu... co robisz? płaczę... Moniko, Andrzeju... zawsze z Wami...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   6   7   8   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz