✬ ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Smutne Rocznicowe Światełko Pamięci
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ✬ Karolinko, Jędrusiu śpijcie snem spokojnym
Kochani.
Bliskich tulę i pozdrawiam serdecznie w tym przesmutnym dniu.
Zgłoś SPAM
i
Rocznicowe światełko pamieci dla Pani Karoliny i Jędrzeja także Pani dla
Olgi i Antosia ....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pani Moniko i Panie Andrzeju przytulam Was bardzo mocno....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Kiedy smutek boli, a słowa nie leczą, pozostaje tylko milczenie i pamięć.
Karolinko i Jędrusiu, moja rocznicowa pamięć i modlitwa.... Pamiętam o Was
zawsze... Śpijcie spokojnie, chociaż to za wcześnie
Zgłoś SPAM
Sylwia
Rocznicowe Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️ ROCZNICOWE ŚWIATEŁKA DLA KAROLINKI I JĘDRUSIA.❤️ Mija
tylko czas,ból i smutek pozostają.Wyrazy współczucia i żalu dla Rodziców i
dziadków w tym smutnym dniu.Mocno przytulam Was do serca.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Rocznicowe smutne światełko pamięci kochani Karolinko i Jędrusiu
♥️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowe światełka dla Karoliny i Jędrusia zapalam...sercem jestem dzisiaj
z Rodzicami- Dziadkami, pozdrawiam serdecznie Gosia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W krainie wspomnień zamykamy się i wciąż Was widzimy jakbyście tu byli,
choć Wy tak daleko Jesteście...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Rocznicowe światełko pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalamy.
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 15.06.2026
Wasza mama-babcia
Poniedziałek,imieniny działek...wtedy był piątek...jeden dzień Dzieci
moje... jutro skończył się świat
Zgłoś SPAM
Mama Ani O
Nikt nam nigdy nie powiedział ,że nasze serca będą musiały pomieścić
smutek nie do udźwignięcia.
Kochani, pamiętam o Was .To już jutro 14 lat ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.....
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia
Blask zniczy dla Karolinki i Jędrusia zapalam.
Zgłoś SPAM
i
>*>* poniedziąłkowe... światełko....
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę.Pamiętam kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.