Dzieci moje...żaden czas ran nie goi...żaden czas...tęsknię i tęsknię...z
każdym dniem bardziej...pa Najdrożsi...raniutko będę
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Karolinko, Jędrusiu pamiętam o Was ❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ stało
się częścią naszego życia."/Pam Brown/ ═♦ ✿ ♦═ Światełko
Pamięci Karolinko i Jędrusiu.
Pamiętam Kochani ,tak bardzo trudno uwierzyć, mimo lat masz ból trwa
Zgłoś SPAM
Dorota S.
17-sty Karolinko, pamiętam...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
i
(*) (*) środowe światełko....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość,
gdy ból się uśmiecha...Smutne jest serce, gdy tęsknią bez końca.."
Zostawiam codzienną modlitwę dla Was Karolinko, Jędrusiu.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
tata
Odeszłaś, Córeczko...
Zgłoś SPAM
Jolanta Malgorzata Orłowska
Tylko wspomnienia pozostały.
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 16.06.2026
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu... Pamiętamy o Was...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pozostały tylko łzy... Cudowna Mamo z uroczym Synkiem... pamiętam o Was.
Śpijcie spokojnie ❤️❤️. Czuwajcie z nieba nas swoimi bliskimi. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wróciłyśmy od Was Zuzią..wieczór..Ty jeszcze walczyłaś Córeńko..jak
żyć Dzieci moje...tak okrutnie trudno trwać...kocham Was ..kocham najbardziej
na świecie Dzieci moje..Dzieci,których nie ma.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.