Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1495523
Zapalone dnia 17.06.2026
Wasza mama-babcia
Dzieci moje...żaden czas ran nie goi...żaden czas...tęsknię i tęsknię...z każdym dniem bardziej...pa Najdrożsi...raniutko będę
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Karolinko, Jędrusiu pamiętam o Was ❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ stało się częścią naszego życia."/Pam Brown/ ═♦ ✿ ♦═ Światełko Pamięci Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Karolinko, smutne światełko rocznicowe Karolinko [*}
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia
Karolince płomyk pamięci zapalam.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„ Żal jest niesprawiedliwym sędzią.” ●─ Seneka Młodszy ─● Zapalam WAM światełko...od serca mego.. ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Ani O
Pamiętam Kochani ,tak bardzo trudno uwierzyć, mimo lat masz ból trwa
Zgłoś SPAM
Dorota S.
17-sty Karolinko, pamiętam...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
i
(*) (*) środowe światełko....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha...Smutne jest serce, gdy tęsknią bez końca.." Zostawiam codzienną modlitwę dla Was Karolinko, Jędrusiu.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
tata
Odeszłaś, Córeczko...
Zgłoś SPAM
Jolanta Malgorzata Orłowska
Tylko wspomnienia pozostały.
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 16.06.2026
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu... Pamiętamy o Was...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pozostały tylko łzy... Cudowna Mamo z uroczym Synkiem... pamiętam o Was. Śpijcie spokojnie ❤️❤️. Czuwajcie z nieba nas swoimi bliskimi. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wróciłyśmy od Was Zuzią..wieczór..Ty jeszcze walczyłaś Córeńko..jak żyć Dzieci moje...tak okrutnie trudno trwać...kocham Was ..kocham najbardziej na świecie Dzieci moje..Dzieci,których nie ma.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5   6   7   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz