Dziękuję za dzisiejszy sen-morze,plaża,ale bardzo smutne.Zaraz u Was
będę,moje Dzieci...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Piątek-Twój ulubiony dzień tygodnia,Jędruniu,słońce świeci a Was cały
czas,tak dotkliwie, nie ma.....
Zgłoś SPAM
Martyna
spijcie spokojnie aniolki.Pani Moniko-ja rowniez chcialabym pomoc ale wiem,ze
jest to niewykonalne.Tule do serca Panstwa...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Karolinko...Jędrusiu..[*][*]
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Zgłoś SPAM
Nieznajoma
Tak bardzo, bardzo nie mogę tego zrozumieć... Sama przeżyłam straszne chwile
ze śmiercią bliskich mi osób, ale śmierć Karoliny i Jędrka przerosła
rozumienie czegokolwiek...
Zgłoś SPAM
J
Mamie Jedrunia...Odwiedzcie mame we snie...
Zgłoś SPAM
J
Jedruniowi...Odwiedzcie babcie we snie...
Zgłoś SPAM
Karolina
...dobranoc Aniołki.. Pani Moniko.. tak mi przykro, chciałabym pomóc, ale
wiem, że nie mam takiej mocy..
Zgłoś SPAM
mama-babcia
I mija kolejny,smutny,bezsensowny,przepełniony bólem dzień-Kalusiu
moja,Jędruniu mój...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.