Jędrusiowi i Mamie Jędrusia.. cały czas trudne do zrozumienia.. że Was nie
ma..
Zgłoś SPAM
J
Dla mamy Jedrusia...
Zgłoś SPAM
J
Jedrusiowi swiatelko...
Zgłoś SPAM
J
Jedrusiowi swiatelko...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama-babcia
10 stycznia,juz wracałeś do domku,Jędruniu,wszyscy się baliśmy,a okazała
się drobnostka...jakaż to była ulga.Dziękuję za dzisiejszy sen,choć
smutny.Opiekujcie się Sobą Dzieci Kochane..tak tęsknię.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Pomiędzy nami Ci wciąż mieszkają..O których pamięć dbamy troskliwie..I
choć Ich nie ma... NIE UMIERAJĄ... radośni..pogodni.. wszystkim życzliwi -
TACY ZOSTAJĄ.....[*]
Zgłoś SPAM
Martyna
Na zawsze w moich myslach i sercu...Spijcie spokojnie...Wasi bliscy barzdo Was
potrzebja-przeslijcie im jakis znak z nieba.
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
mama Emila Lewandowskiego
Rozłąka najbliższych w tym świecie chyba jest nieunikniona.......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Was
...Śpijcie spokojnie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.