zapalić światełko.. szkoda, że tylko tyle mogę dla Was zrobić.. i dla
Waszych najbliższych..
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was....Śpijcie spokojnie....
Zgłoś SPAM
J
...I dla Twojej Mamusi, oczywiscie...
Zgłoś SPAM
J
...Slow odpowiednich brak...Strasznie to smutne wszystko... Serce
rozdziera...Jedruniu pale swiatelko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Jędruniu,Kalusiu,rozpoczęły się ferie...Za chwilę szalelibyście na nartach
z Guciem,Igusiem,Matyldą i...... Serce mi pęka, Dzieci.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Karolina
cały czas myślami z Wami i Waszymi najbliższymi..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Was..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.