Najpiękniejsza jest pamięć która w nas zostanie{*}{*}
Zgłoś SPAM
Ania
spokój Waszym duszyczkom
Zgłoś SPAM
Ewa Ziomek
NIE ZNAM ALE ŻAL SERCE SCISKA.
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
będę jak zawsze u Was wieczorem..
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
Jaśniutkie światełko dla Karolinki i Jędrusia..niech nigdy nie zgaśnie..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Gdziekolwiek się Karolinko..Jędrusiu znajdujecie,zawsze Wasza część jest w
sercach Waszych bliskich...sercach które Was tak bardzo kochają...[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
dla Karolinki i Jędrusia....(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Iza
Kocham Was.
Zgłoś SPAM
babcia
Jędruniu,dzieci już wróciły po feriach,napisały test,który z pewnością
dobrze by Tobie poszedł.Tak bym chciała móc Cię zawieżć do
szkoły,Kochany....
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
mama
Córciu,styczeń się kończy a Wy nie wracacie,telefon milczy a tak
marzę,żeby zadzwonił...
Zgłoś SPAM
J
Dla Mamy Jedrulka...
Zgłoś SPAM
J
Jerdulku tobie...Niech nie gasnie...
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Martyna
Dzien Dobry anioleczki...U nas tu na ziemi dzis silny wiatr wieje,a u Was pewnie
slonecznie,cieplutko i kojaco bo jestescie tam razem-mamusia z synkiem i
Najwyzszym Panem.Dobrego Dnia aniolki...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.