Dla mamy Karolinki i Jędrulki.Niech dzisiejszy mocny wiatr, nie zagasi zniczy
płonących dla Was.
Zgłoś SPAM
kasia dębiec
pamiętam ciągle...nie ma dnia bym Was nie wspominała...wczoraj opowiadałam
mojej mamie o śpiewie ptaków 22.06.2012 roku...
Zgłoś SPAM
Daria
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
{*}{*} Dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Karolina
..tak, śpijcie spokojnie.. i przyjdźcie w kojącym śnie do Najbliższych..
Zgłoś SPAM
Martyna
Dobrej nocy aniolki...Dajcie dobry sen mamie-babci i tacie-dziadkowi...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Zbyt szybko i młodo odeszliście . Na zawsze w sercach w myślach i
wspomnieniach naszych pozostaniecie. Czuwajcie nad bliskimi. Teraz Wy ich
Aniołkami jesteście
Zgłoś SPAM
mama
Córuś moja, śpij spokojnie.Zawsze brakowało Tobie czasu na sen...Kocham Cię
ponad wszystko..Twoja mama.
Zgłoś SPAM
babcia M.
Dobranoc,Jędruniu,śpij spokojnie,niech Bugs Cię utuli.Nie rozstawałeś się
z nim od pierwszych miesięcy Twojego życia,nie umiałeś bez niego zasnąć.I
zabrałeś go do tego innego świata.Kocham Cię bardzo.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
lampki naprawione,dziadek dał radę..już jest OK-dziękuję za pomoc
[*][*]kocham Was
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Zgłoś SPAM
Z.
Zgłoś SPAM
Martyna
Piekne zdjecia,Jedrulek jest bardzo podobny do swojego dziadka...Lzy same
naplywaja do oczu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.