Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie? Czy się
młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie? Kocham i
tęsknię ...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Obyście "tam"byli szczęśliwi....bo nam zostało tu tylko
cierpienie i tęsknota....
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Oni są z nami niepokonani przez czas w każdym oddechu życia pospiechu są
nas.PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
Karolina
... myślami z Wami i Waszymi Najbliższymi..
Zgłoś SPAM
J
Dla Mamy Jedruli
Zgłoś SPAM
J
Dla Jedruli
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Stąpacie wśród gwiazd korytarzy..i nawet Wam sie tu wracać nie marzy...Bo
Wasz nowy świat jest tak daleki..Niech Was PAN BÓG swą miłością otoczy..NA
WIEKI..KAROLINKO...JĘDRUSIU..[*]
Zgłoś SPAM
babcia
kolejny piątek,Jędruniu,Twój ulubiony.Tak bardzo Was kocham...
Zgłoś SPAM
mama
Córeczko moja,to nie mogło się wydarzyć...
Zgłoś SPAM
Kielce
Dla Jędrusia i Jego Mamy Karoliny.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
Martyna
Dzien Dobry Karolinko i Jedruniu...Dajcie spokojny dzien mamie-babci i
tacie-dziadkowi...Myslami ciagle z Wami...
Zgłoś SPAM
Basia,Romek,Julia.
Zapalamy Wam znicze kochani.
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Basia
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Gdyby miłość i łzy potrafiły wskrzesić... Bylibyście z Najbliższymi
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Karolina
..już po północy.. śpijcie spokojnie Aniołki.. dobranoc
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc,moje Kochane Dzieci,dziadek jeszcze teraz do Was pojechał.Strasznie
tęsknimy...
Zgłoś SPAM
kasia dębiec
[*][*] dla Was... już do kalendarza wpisałam godz.mszy 16.06. będę napewno
...smutno
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.