Dla Was kochane aniolki...Dlaczego to musialo sie wydarzyc ? Dlaczego...
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Karolina
dla Was światełko.. Kochane Aniołki..
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
moja pamięć i światełko dla Was..[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zawsze będziemy za Wami tęsknić.......
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Każdego dnia próbujemy,ale to nam nie wychodzi.My nie potrafimy bez Was
żyć-Kalusiu,Jędruniu
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
K.B.
Myślę o Was każdego dnia...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Bo mi dobrze... Pięknie Tam.. Bo w Obliczu BOGA trwam... Ukojenia
dostępuję... On przyciąga mnie miłością.. I ogromną Swą
wielkością.....KAROLINKO..JĘDRUSIU..[*]
Zgłoś SPAM
mama Jakuba Otworowskiego
Zgłoś SPAM
Basia,Romek,Julia.
Pamiętamy o WAS.Zapalamy Wam znicze pamięci.
Zgłoś SPAM
Karolina
dobranoc.. przytulcie w śnie rodziców - dziadków.. tak tęsknią..
Zgłoś SPAM
Wasza mama i babcia
Dobranoc Dzieci nasze Najkochańsze,miejcie w opiece Tatę- Dziadka,Jemu brakuje
już dzisiaj sił...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może Cię swoim bólem w zimnej ziemi otulę,może Cię jasną nadzieją myśli
moje ogrzeją,tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej.....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie? Czy się
młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie? Kocham i
tęsknię ...[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.