„Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy
umierają, zasługuje na życie.” J.R.R. Tolkien
Zgłoś SPAM
Jacek Dydyński
„Ogrodem zamkniętym jesteś, siostro ma, oblubienico,
ogrodem zamkniętym, źródłem zapieczętowanym.”
Pieśń nad Pieśniami
Zgłoś SPAM
Jackowi
Tulimy mocno Jacka-Kochanego,Najlepszego.Jędruś pamięta o Jego
Imieninach,Karolinka również a także dziadkowie i Zuzia.Ściskamy Kaję...
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Pa,Jędruniu,do jutra
Zgłoś SPAM
mama
Pa,Kalusiu,do jutra
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
wiem,że nie wiesz Moniko!...poczekaj...wsłuchuj sie!...niech żaden znak od
Twoich ukochanych nie umknie Twojej uwadze!....Karolinko i Jędrusiu-pomóżcie!
bez Was będzie nicość..(((
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Mieczysław i Paulinka Chmielewscy(*)Łukasz Skarupiński(*)
Serce ma swoją Pamięć ..:"(* Brak słów ..
Zgłoś SPAM
siostra śp. Tomasza CHLIPAŁY
" KTO ZNAŁ WSPOMNI, KTO KOCHAŁ NIE ZAPOMNI"
Zgłoś SPAM
mama Macina Panuszewskiego
nadzieja, że wszyscy się kiedyś spotkamy, pozwala nam tu na ziemi żyć
Zgłoś SPAM
Siostra Magdaleny Siennickiej
Panie świeć nad ich duszyczkami [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Karolinko!*( Jedrusiu!*(...nie pozwólcie Waszej Mamie-Babci stracic Wiarę i
Nadzieję...Monika-umarłyśmy dla tego swiata tylko! Ty 16 ja 9....ale
jest-TAM! ja jestem pewna!Ty nie???...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
CHOĆ PRAWDA JET TAKA,ŻE
DLA NICH NA ZAWSZE STANEŁY
SŁONECZNE ZEGARY,
TO CIĄGLE SĄ OBOK,
BY W TYM CO ROBIMY
DODAWAĆ NAM SIŁY I WIARY
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tylko miłość w płatkach śniegu się mieni,nasza miłość co nie mija jak
pory roku,nasza miłość Kochani,nasza miłość i nadzieja na spotkanie....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Naczyńskiego
KOCHANI -KAROLINKO, JĘDRUSIU.
Dobrze widzi się tylko sercem......najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.
Wedrujcie po niebiańskich łąkach PANA.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Teraz już wiem czym jest śmierć bliskiej osoby Czuje się wtedy
jakby jakaś wewnętrzna siła rozrywała naszą duszę kawałek po
kawałku. Zostawiając pustkę, której nie da się załatać..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.