Teraz już wiem czym jest śmierć bliskiej osoby Czuje się wtedy
jakby jakaś wewnętrzna siła rozrywała naszą duszę kawałek po
kawałku. Zostawiając pustkę, której nie da się załatać..
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Elmusiu,dla Ciebie Najdroższy Chłopczyku
Zgłoś SPAM
mama
Kalusiu,dla Ciebie,moja Córeczko
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Już pewnie dojechalibyście do Pecu,Dzieci Kochane,już cieszylibyście się
pięknymi górami,jutro założylibyście narty..Byłam u Was cały dzień.Tylko
to mogłam zrobić..Tak tęsknię...
Zgłoś SPAM
Karolina
... myślę o Was codziennie..
Zgłoś SPAM
kol śp Kasi Flont
Taka przykra historia...Anioleczki czuwajcie nad waszymi rodzinami,dajcie im
siłę... światełka dla Was [*][*][*][*] :(
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
W tym czasu lustrze,dwa miejsca każdego dnia puste...Odeszła wspólna
przeszłość,a my nadal patrzymy w nią z nadzieją,że może wróci...
Zgłoś SPAM
J
Mamie Jedrunia...
Zgłoś SPAM
J
Jedruniowi...
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Jędrusiu i Karolinko...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dzisiaj wyjeżdżalibyście na narty,a my towarzyszylibyśmy Wam duchem w
podróży.Ale wszystko "byśmy".Nie pojedziecie już na narty,nie
pójdziecie na spacer w słoneczny dzień..Tak strasznie ŻAL...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
PONAD CHMURAMI ZAWSZE SWIECI SŁOŃCE...***KAROLINKO JĘDRUSIU***
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska
".....TU CIEBIE NIE MA , CHOĆ JESTEŚ PRZECIEŻ.......
I POZOSTANIESZ W JASNYM ŚWIECIE,
JEST COŚ, CO MROKOM SIĘ OPIERA.
JEST PAMIĘĆ A ONA NIE UMIERA........."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.