Dziękuję za pamięć. My również pamiętamy i nigdy nie zapomnimy, bo
niezwykłych ludzi nie chce się i nie idzie zapomnieć...ściskamy całą
rodzinę
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ocaleni w rozpaczy gorzkich łzach, w pamięci naszej żyjecie i w snach.....
Zgłoś SPAM
mama-babcia M.
niedziela się kończy,nie mam siły,nie umiem,nie daję już rady.Dzisiaj
tata,Kalusiu i dziadek,Jędruniu spędził u Was cały dzień,jeszcze nie
wrócił...Kocham nieustannie i coraz bardziej tęsknię..
Zgłoś SPAM
Karolina
.. dla Was, bezustannie.. przytulcie mamę - babcię i tatę - dziadka..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
zapalam Wam niedzielne światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
Jaśniutkie światełko mojej pamieci
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Jasniutkie Światełka Dla Was Kalusiu Jędrusiu{*}{*}1
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
przytulcie Maminę-babinkę..potrzebuję tego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zaschnięte łzy,myśli uśpione.Smutek ukryty na dnie,lecz płomyk mej pamięci
tlić się będzie na zawsze .Aż po czasu kres(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Płomyczek pamięci...
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
mama EmilkaLewandowskiego
"Corpora dormiunt vigilant animae"
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Nie daję już rady,Kochani,nie umiem...w niczym nie widzę sensu...Dzieci
moje,DLACZEGO?
Zgłoś SPAM
Martyna
Niedzielne swiatelko dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jedrulku...Czuwajcie nad
swoimi bliskimi...Oni tak bardzo tesknia...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
(:*:)NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE KAROLINKO I TWOJEGO
SYNUSIA(:*:)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Żyjecie i żyć będziecie dopóki żyjecie w nas" ..:"( !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.