I still believe that after every storm eventually a rainbow appears... [*][*]
Zgłoś SPAM
Martyna
Karolinko,Jedrusiu-dajcie sile Rodzicom-Dziadkom...
Zgłoś SPAM
EMILIA
będe dziś blisko was!!bugaj!!pare dni temu moją rodzine spotkało to co was
ale są cali;lekarze w szpitalu nie mogli pojąć;ze moj bratanek bez
urazu!!pamiętam o was codzień!o lepsze jutro dla rodziców
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
Dla Jędrusia światełko.Daj siły swojej ukochanej Babci i Dziadkowi.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
Dla Karolinki światełko.Daj siły swoim bliskim.
Zgłoś SPAM
J
Mamie Jędrusia...
Zgłoś SPAM
J
Jędrusiowi...
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Dobranoc Jędruniu Mój Jedyny
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc Kalusiu Najdroższa
Zgłoś SPAM
ewa vk
Dobranoc kochany Jedrusiu i mądra Mamo Karolinko! Żal, że nie udało się nam
poznać bliżej. Bede Was odwiedzać, w myślach robię to często.
Zgłoś SPAM
Asia
Zgłoś SPAM
Jacek & Kaja
Dziękuję za pamięć. My również pamiętamy i nigdy nie zapomnimy, bo
niezwykłych ludzi nie chce się i nie idzie zapomnieć...ściskamy całą
rodzinę
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.