Swiatelko dla Was...Pozostal niepojety bol...Tule mocno Rodzicow-Dziadkow...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
[*][*]Gdy się miało szczęście,które się nie trafia: czyjeś ciało i
ziemię całą,a zostanie tylko fotografia,to - to jest bardzo mało... <
M.Pawlikowska-Jasnorzewska >
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Mors malum non est, sola ius aequum generis humani.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was .Bardzo dziękuję za pamięć o naszej
Anetce......
Zgłoś SPAM
Ewa VK
światełko dla Was
Zgłoś SPAM
Dla Pani Karoliny i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
NADZIEJA SPOTKANIA ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA...{*}{*}
Zgłoś SPAM
babcia M.
Jędruniu Najsłodszy,jesteś z Mamusią,śpij spokojnie,ja tulę Ciebie jak
najmocniej..do jutra,Kochany
Nie ma dotkliwszej boleści, *niźli dni szczęścia wspominać *o Tych co na
zawsze odeszli *w nieznany świat *których już nie ma wśród nas.ale nasza
miłość jest silniejsza niż śmierć :"(
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was ,za wszystkie dni mojej nieobecności...Niech
dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma...Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
TK
Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich
Krainy..Śpijcie spokojnie Karolinko..Jędrusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Przez noc – droga do świtania, Przez wątpienie – do poznania, Przez
błądzenie – do mądrości, Przez śmierć – do nieśmiertelności.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.