Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1494213
Zapalone ponad rok temu
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ .........Światełko pamięci dla Karolinki i Jędrusia...... ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Martyna
Swiatelko dla Was...Pozostal niepojety bol...Tule mocno Rodzicow-Dziadkow...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
[*][*]Gdy się miało szczęście,które się nie trafia: czyjeś ciało i ziemię całą,a zostanie tylko fotografia,to - to jest bardzo mało... < M.Pawlikowska-Jasnorzewska >
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Mors ma­lum non est, so­la ius aequum ge­neris hu­mani.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was .Bardzo dziękuję za pamięć o naszej Anetce......
Zgłoś SPAM
Ewa VK
światełko dla Was
Zgłoś SPAM
Dla Pani Karoliny i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
NADZIEJA SPOTKANIA ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA...{*}{*}
Zgłoś SPAM
babcia M.
Jędruniu Najsłodszy,jesteś z Mamusią,śpij spokojnie,ja tulę Ciebie jak najmocniej..do jutra,Kochany
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc,Karolinko Moja,odpoczywaj gdziekolwiek jesteś, Kochana
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nie ma dotkliwszej boleści, *niźli dni szczęścia wspominać *o Tych co na zawsze odeszli *w nieznany świat *których już nie ma wśród nas.ale nasza miłość jest silniejsza niż śmierć :"(
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was ,za wszystkie dni mojej nieobecności...Niech dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma...Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
TK
Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy..Śpijcie spokojnie Karolinko..Jędrusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Przez noc – droga do świtania, Przez wątpienie – do poznania, Przez błądzenie – do mądrości, Przez śmierć – do nieśmiertelności.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5649   5650   5651   ...   5746   5747    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz