Pani Moniko, Panie Andrzeju ogladam zdjecia Waszych dzieci i płacze razem z
Wami,los jest okrutny...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Do Was myśli moje lecą.. do Was łzy się w oczach świecą.. i tak bez końca
i do końca.. bez Was z Wami..znów milcząca..Śpijcie
spokojnie..Karolinko..Jędrusiu ..[*]
Zgłoś SPAM
mama ANI
dla Karolinki I Jędrusia
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
[*] [*] Dla Karolinki i jej kochanego synka.
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Codziennie n naszych myślach i pamięci
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć... Światełko dla Was
Zgłoś SPAM
J
Dla Mamy Jędrusia...
Zgłoś SPAM
J
Jędrusiu...Dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Gdy smutek boli A słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć Zostaje tylko
milczenie Pełne gorących łez I bliskość serc... [*]
Zgłoś SPAM
X
[*]
Zgłoś SPAM
kasia dębiec
cd..szkoda tylko,że Wasza Mama-Babcia i Tata-Dziadek tak tęsknią i żyć im
trudno bez WAS...niewyobrażalnie smutne ich serca...moje też...
Zgłoś SPAM
kasia dębiec
myślę o Was kilka razy dziennie...inaczej się nie da..tyle u nas śniegu!Wy
pewnie szusujecie tam na górze, choć słyszałam,że tam to chyba wieczne
lato...i pięknie..
Zgłoś SPAM
M.D
Codziennie z Wami w myslach i modlitwie
Zgłoś SPAM
martyna
Karolinko i chlopczyku przesliczny-prosze dajcie sile rodzicom-dziadkom.tak
bardzo chcialabym panstwu pomoc..jednak wiem ze to nierealne..wylewam morze lez
ogladajac zdjecia panstwa dzieci..tule mocno
Zgłoś SPAM
Karolina
... przytulcie się mocno do rodziców - dziadków..
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dzieci,wesprzyjcie tatę-dziadka.Właśnie wrócił od Was i tak strasznie mu
żle.Kocham,tęsknię i cierpię...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.