Dzieci,wesprzyjcie tatę-dziadka.Właśnie wrócił od Was i tak strasznie mu
żle.Kocham,tęsknię i cierpię...
Zgłoś SPAM
Twoja na zawsze babcia Monika
Jędruniu Złoty,Srebrny i Brylantowy,tak mówiłam do Ciebie pamiętasz,
Elmusiu mój?Gdzie Ty jesteś Kochany?Jak babcia i dziadek mają żyć bez
Ciebie?Dobranoc Kotku nasz Najmilszy.
Zgłoś SPAM
Twoja na zawsze mama
Córeńko,dobranoc,tak bardzo byśmy chcieli Cię mieć,tak nam jest żle,my
już nie chcemy żyć...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
♥ Pamietamy ♥
Zgłoś SPAM
[***] [***]
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Zgłoś SPAM
Karolina
..dla Was.. tak smutno..
Zgłoś SPAM
N.N.
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Rok temu byłeś z nami Najkochańszy Chłopczyku,za chwilę jechałam po Ciebie
do szkoły.Jakież to było szczęście....Córuś moja wróć do mnie...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Wszystko to co mamy jest w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
Dla Jędrulki.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
Dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
mama ANI lat 19
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem..:*:* Przytulić Was.. Marzenie !
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
.
,,Aż nagle pęka cały świat,zbyt krótka była życia nić...''
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.