(((*)))TO CO MAMY W SERCU ZOSTANIE TAM NA ZAWSZE(((*)))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć .:*:*
Zgłoś SPAM
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek ,którego brak ....
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
N.N.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Anna Glonek
Pamiętam o Was każdego dnia ........
Zgłoś SPAM
Karolina
... tulę mocno Waszą mamę - babcię i tatę - dziadka.. opiekujcie się
Nimi.. tak żałuję, że nie mogę Im pomóc.. że jedyne, czego pragną jest
niewykonalne..
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
NIECH TERAZ NIEBO BĘDZIE WASZĄ KRAINĄ ANIOŁKI A SERCA DOMEM!!!
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Darka Dukiewicz
Światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
babcia
Elmusiu,zobacz co to się stało,Kochany.Nadal nie rozumiem Najdroższy.Babcia
nie umie bez Ciebie i nie chce...Kocham Cię.Ty dobrze wiesz jak mocno.Mocniej
nie można.
Zgłoś SPAM
mama
Kaluniu,Córeńko,zapalam ten znicz dla Ciebie,chociaż nawet na to nie mam już
siły.Tylko kocham i tęsknię.Światełko również dla Ani...
Zgłoś SPAM
s.Krzysia Jendrzejczaka
światełko cieplutkie zapalam [*]
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Kolejny dzień.Nie chce mi się nawet wstawać,chcę przespać to życie.Luty
się kończy a Was nie ma i nie ma.Dzieci moje,co on Wam zrobił....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.