Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach
pamięci,wspomnieniach..:*
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
Pamięć o Was nieustanne...[*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wszystkie dni i noce są dla Was. Wszystkie myśli kierowane ku Wam. Gdyby
modlitwy były wysłuchane bylibyście wśród nas.[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
światełko do nieba ....(*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie, z nami
żyje także ten, który odszedł, którego pożegnaliśmy... [*] Światełko i
modlitwa dla Was
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jaśniutkie światełko dla Was Aniołeczki niech nigdy nie zgaśnie..[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Leć maleńka Duszo cząstką wiatru jesteś. Teraz jesteś wolna. Wiem, że
będziesz strzegła Tych, których kochałaś. Na zawsze w ich sercach
zostałaś.
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Martyna
Sloneczne swiatelko dla Was anioleczki..Przytulam mocno
Rodzicow-Dziadkow..Karolinko,Jedruniu dlaczego nie mozecie cieszyc sie
zyciem..?Boze dlaczego ?
Zgłoś SPAM
Karolina
..słoneczne światełko dla Was Kochani.. tulę mocno, jak zawsze, Waszych
rodziców - dziadków..
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Darka Dukiewicz
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*]Drzewa szumią,rzeki zaczynają płynąć,czas upływa,a Wy nadal w
wiecznej podróży...Wracajcie!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.