Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany [*]
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech to światełko prowadzi Was wprost do Raju kochani.
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Niedziela.Szara,smutna,beznadziejna niedziela.Moje najsmutniejsze światełko
dla Was Kaluniu,Jędruniu-Dzieci Moje.
Zgłoś SPAM
[*][*]
BLISKO WAS...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*]Dla Was kochani te płomyczki pamięci.Czuwajcie proszę nad
mamą-babcią,tatą-dziadkiem,oraz Zuzią.Oni tak Was kochają.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko do nieba dla Was kochane Aniołki...
Zgłoś SPAM
N.N.
Zgłoś SPAM
K.B.
J [*]
Zgłoś SPAM
K.B.
K [*]
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba - mama śp. Bartka
[*][*][*] Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Bądź... najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc,Tęczą na tle zachmurzonego
nieba... Bądź pamięcią w naszych sercach...Po wszystkie dni naszego
istnienia... Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad Nami..Śpij
Zgłoś SPAM
K
Trzeba wierzyć,że ta rozłąka jest tylko przejściowa,że nagrodę otrzymamy
po drugiej stronie..
Zgłoś SPAM
Ania
Niech dobry Bog zawsze Was za reke trzyma.....
Zgłoś SPAM
J
[*] Mamie Jędrusia...
Zgłoś SPAM
J
[*] Jędruniowi...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc Dzieci Nasze.Najjaśniejsze Światełko dla Was,Najdrożsi w ten
smutny, pełen cierpienia sobotni wieczór.Byli u Was Kaja z Jackiem,Matylda ze
Sławą,Magdą i Michałem.Może Wiecie....?Kocham...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)
[_][_][_]
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
I MOJA MODLITWA...DLA WAS ANIOŁECZKI...
(*)(*)(*)
[_][_][_]
Zgłoś SPAM
filipek i mama
myślimy o was każdego dnia wspominamy oglądamy zdjęcia tak bardzo tęsknimy
........
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.