** JĘDRUSIU * DLA BLISKICH, BYŁEŚ...JESTEŚ...I ZAWSZE BĘDZIESZ... SMUTNO TU
NA ZIEMI...BEZ CIEBIE ANIELE... A WSPOMNIENIA...TO ZA MAŁO...!!! DLACZEGO , NAS
DRĘCZY CIĄGLE TO PYTANIE ...? ***(*)(*)(*)**
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.R.N.
** ANIOŁKI * DLA BLISKICH, BYŁEŚ...JESTEŚ...I ZAWSZE BĘDZIESZ... SMUTNO TU
NA ZIEMI...BEZ CIEBIE ANIELE... A WSPOMNIENIA...TO ZA MAŁO...!!! DLACZEGO , NAS
DRĘCZY CIĄGLE TO PYTANIE ...? ***(*)(*)(*)**
Zgłoś SPAM
Natalka siostra Justynki
Tylko pustka tu po Was została i wspomnienia, bądźcie tam szczęśliwi gdzie
wszyscy kiedyś się spotkamy światełko dla Was aniołki (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Karolina
nieustannie dla Was..
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba".....Wielki żal,ale i NADZIEJA
....do zobaczenia dzieci kochane ⋱⋱❤⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Małgorzata Zwolińska
Pamiętam... na zawsze z Wami
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
światełko pamięci dla Was [*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
płomyczek pamięci dla Was Karolciu i Jędrusiu(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
BS
modle sie za Was
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
babcia
Jedruniowi mojemu...
Zgłoś SPAM
mama
Kalusi mojej...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*] do zobaczenia wieczorem..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
((:*:)) PROMYCZEK PAMIĘCI DO NIEBA I MODLITWA ((:*:))
Zgłoś SPAM
Daria
Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Gdy tracisz najbliższą osobę, zyskujesz anioła , którego imię już
znasz....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.