Nieustannie dla Was..Tule mocno Rodzicow-Dziadkow..
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dla moich Dzieci,które kochałam i kocham ponad wszystko.Aniu również dla
Ciebie...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*]dla Jędrusia,chłopca tak wrażliwego i dobrego,że brakuje słów,aby to
określić.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*] dla Karolinki, kobiety otwartej na wszystkich ludzi i na otaczający nas
świat...
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
mama ANI O.
W kolejny smutny poniedziałek dla Karolinki i Jędrusia
Zgłoś SPAM
Lusia
Karolinko niech Wam w Niebie śpiewają Wszystkie Anioły!!!
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I
CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE...ŚPIJ.JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I
CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE...ŚPIJ.KAROLINKO
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Jakuba Otworowskiego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc Najkochańsi.Niedziela się kończy.O jeden dzień mniej do końca....
Tak mi trudno Dzieci Moje...Światełko Tobie Kalusiu,Tobie Jędruniu i Tobie
Aniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.